NANI brúsna fréza kužeľ Keramika 14

Garantovaný nákup z NaniNails

Na sklade • 1 variant2,5 €97 % • 1 410 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v NaniNails

• Výborná frezka aj na kozičku aj nech. platničku. Aj na prírodné nechty.
  • , zakúpené v NaniNails

Zakončenie špička tak ako som chcela do špicu, žiadny oval. Konečne som našla čo som hľadala. Odporúčam keramická kvalitná frézka.

Produkt nemá žiadne parametre.

NANI karbidová brúsna fréza má vysokú odolnosť a je určená predovšetkým na rýchlu a efektívnu úpravu umelých nechtov. Fréza je ideálna na skracovanie umelých nechtov, vytváranie matného povrchu tipu a brúsenie spodnej časti nechta. Frézka je ďalej vhodná ako na manikúrovú prácu (odstránenie gél laku či gélu), tak na pedikúru (odstraňovanie stvrdnutej kože a pod.). Kvalitné spracovanie zaručuje vysoký komfort pri práci. Odolná proti korózii. Parametre: priemer stopky: 2,35 mm priemer hlavy v najširšom mieste: 6 mm dĺžka brúsnej hlavy: 14 mm možno sterilizovať a dezinfikovať

• , zakúpené v NaniNails

• Výborná frezka aj na kozičku aj nech. platničku. Aj na prírodné nechty.